Подробнее
Развитие строительства фан-зоны с. Подгорцы
Дата размещения 2011-08-09 11:36:28

Темпи втілення у життя проекту «Супер євро фан-зона на Київщині» набирають обертів. 30 липня відбулася презентація першої частини запущеного комплексу, який знаходиться в безпосередньому єднанні з природою Блакитного озера і розташований лише 15-20 хвилинах їзди від Києва по Новообухівській трасі, с. Підгірці. Комплекс не віддалений від інфраструктури сучасного світу, але знаходиться на достатній відстані для того, щоб не перешкоджати вашому комфорту та відпочинку.

Сьогодні уже почали функціонувати відкритий басейни, спортивні комплекси, розважальна частина комплексу, кафе, ресторани. У план комплексу закладено зони відпочинку, дитячий майданчик, пляж, де жителі та гості можуть проводити свій вільний час.

На офіційній презентації для запрошених були створені всі умови, щоб відпочити у суботній день, скуштувати чудове вино, насолодитися комфортом та професійним обслуговуванням, а ввечері поринути в атмосферу живої музики та свята.
Котеджі комплексу розташовані таким чином, щоб кожного дня Ви могли милуватися безкраїми зеленими просторами та відчувати енергію живої природи.

Все комментарии
Павел
#1
Отдых 2017 в Сергеевке - тихий отдых на черном море. Во время отдыха на море мы предоставим качественные (условия проживания, отдыха и питания). У нас на базе отдыха есть 2-х, 3-х, 4-х, 6-ти местные хорошие номера. Холодная и горячая вода постоянно. В каждом номере свой: c/у, балкон, холодильник, телевизор и спутниковое TV. Ваш отпуск в летний сезон придаст заряд организму на весь год. Более детально ознакомиться можно тут: http://otdihnamore.in.ua Для детей действуют системы скидок. Есть бесплатная парковка, пейнтбольная площадка и тренажерный зал.
Время добавления: 2017-01-29 19:29:29